Kempingvezető

Forrás: turizmus.com

 2020. november 02. 17:40

Ha szeretnél részese lenni egy jó csapatnak, szereted a kihívásokat és a pörgést, akkor várjuk önéletrajzod a sales@aranypartcamping.hu e-mail-címre.

Főbb feladatok:

  • A kempingcsapat munkájának megszervezése és irányítása
  • Recepció munkavégzésének megszervezése
  • Karbantartók, alvállalkozók munkavégzésének megszervezése
  • Housekeepinggel való kapcsolattartás
  • Alvállalkozókkal, bérlőkkel való kapcsolattartás
  • Vendéglevelezések, számlázások kezelése
  • Szezonon kívüli munkálatok megszervezése
  • Riportok készítése az operatív igazgató részére

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 éves vezetői tapasztalat szálláshely vezetésben vagy üzemeltetésben
  • Online foglalási rendszerek ismerete
  • Magabiztos német és angol nyelvtudás mind szóban, mind írásban
  • Vendégközpontú szemlélet
  • Önálló munkavégzés
  • Rugalmasság, terhelhetőség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hostware és Resnweb rendszer ismerete
  • További nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Egész éves állás
  • Versenyképes fizetés
  • Véges mobiltelefon
  • Családias hangulat
  • Stabil szakmai üzemeltetői háttér

Munkavégzés helye: Siófok

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz
  • Motivációs levél bérigény megjelölésével