Kempingvezető

Forrás: turizmus.com

 2022. január 10. 17:37

A Siófokon található Aranypart Camping vezetésére keresünk hosszú távra, egész éves foglalkoztatásra, a szakma iránt elkötelezett, vendégorientált kempingvezetőt.

Olyan személyt keresünk, akinek van hasonló munkakörben szerzett tapasztalata, önállóan képes felépíteni a csapatot és hatékony üzletmenetet alakít ki.

Főbb feladatok:

  • A kemping folyamatos, zökkenőmentes üzemeltetésének biztosítása
  • A kemping gazdaságos és színvonalas működésének megszervezése és ellenőrzése
  • Működési és üzemelési engedélyhez kapcsolódóan a jogszerű működés biztosítása
  • Hostware rendszer használata: foglalások rögzítése, előlegszámlák kiállítása
  • Vendég e-mailek megválaszolása
  • A recepciósok és karbantartók munkájának megszervezése, a napi beosztások elkészítése
  • A kemping operatív egységeinek felügyelete, az egységvezetők munkájának irányítása, feladataik kijelölése és azok teljesítésének ellenőrzése
  • Munkavállalói elégedettség növelése, munkaerő megtartás fejlesztése.
  • Rendszeres riportálás és adatszolgáltatás a tulajdonos részére

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett min. 3 éves tapasztalat
  • Angol és német nyelv magabiztos használata mind írásban, mind szóban

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hostware rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Egész éves állás
  • Stabil, megbízható céges háttér

Munkaidő: Egész éves

Munkavégzés helye: Siófok

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz
  • Motivációs levél, fizetési igény megjelölésével