Kempingvezető, Siófok

Forrás: turizmus.com

 2019. május 14. 15:00

A siófoki Aranypart Campingbe kempingvezetőt keresünk.

Főbb feladatok:

  • Kemping zökkentőmentes működésének biztosítása.
  • Irányítja a kempingben folyó munkafolyamatokat. Szervezi és felügyeli a működéshez szükséges információáramlást – mind a kemping vendégei, mind az ügyvezetés felé.
  • Biztosítja a tevékenységhez szükséges munkaerőt és a munkavégzéshez szükséges tárgyi feltételeket (készletellenőrzés, a felmerülő fogyó eszközök folyamatos leltározása, és a felmerülő hiány esetén a szükséges szolgáltatás vagy áru megrendelése).
  • A zökkenőmentes és gazdaságos üzemeltetéshez megszervezi a tárgyi és személyi feltételeket.
  • Kapcsolatot tart a cégvezetéssel, könyveléssel, a többi (partner) kempinggel, szakhatóságokkal, szolgáltatókkal és a település önkormányzatával.
  • Megszervezi a célok eléréséhez szükséges napi üzleti és működési folyamatokat.
  • Biztosítja a kulturált vendégfogadást (mind telefonon, mind e-mailben, mind a foglalási rendszereken keresztül, illetve személyesen).

Elvárások:
Angol és német nyelvtudás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hostware ismerete
  • Recepción, szállodában szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Kitűzött célok elérése esetén prémium

Munkaidő:
Egész éves állás