Konferencia- és rendezvényértékesítő, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2018. június 28. 15:21

A BCD – Travel Hungary Kft. teljes munkaidőben keres Konferencia- és rendezvényértékesítő kollégát

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Külföldi konferenciákkal és rendezvényekkel kapcsolatos ügyintézés (regisztráció, szállás- és transzferfoglalás, stb.)
  • Belföldi rendezvények, tréningek, incentive programok teljes körű megszervezése
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel, partnerekkel és a beszállítókkal
  • Munkavégzéshez tartozó adminisztrációs feladatok elvégzése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
  • Minimum 1 év releváns szakmai tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudás
  • Word és Excel programok magas szintű ismerete
  • Ügyfélorientált szemléletmód
  • Önálló, precíz munkavégzés

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
  • Rendezvényszervezésben szerzett tapasztalat
  • Szakirányú végezettség

AMIT KÍNÁLUNK:
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Cafeteria
  • Szakmai vásárokon való részvétel
  • Kedvezményes utazási lehetőség
  • Hétfőtől péntekig, 9:00 – 17:30-ig tartó munkaidő
  • Stabil hátterű munkahely
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Kellemes, új irodai munkakörnyezet

A magyar nyelvű fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk:

(X)