Kontroller

Forrás: turizmus.com

 2021. június 29. 16:15

A siófoki Hotel Azúr kontroller munkatársat keres.

A Breeze Lake Zrt. egy dinamikus növekedést maga mögött tudó, turizmusban tevékenységet végző cég, amely működésének több éve alatt számos szakmai elismerést és vezető pozíciót vívott ki az idegenforgalom piacán. Pozíciónk megtartása és megerősítése érdekében a fejlődési folyamat nem ért véget. További színvonal- és kapacitásnövelő beruházások közepette keressük azon kollégát, aki részese lehet e folyamatnak és tagja egy fiatalos, lendületes munkaközösségnek,

KONTROLLER munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • A társasági szintű integrált stratégiai és kontrolling mérési rendszer működtetése, fejlesztése
  • Készletek és beruházások elemzése és kontrollja
  • Éves üzleti terv és előrejelzések elkészítésében való aktív részvétel,
  • Terv-tény elemzések elkészítése
  • Belső kontrollrendszer karbantartásában, fejlesztésében való részvétel

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség, közgazdasági, pénzügyi szakirányon
  • Magabiztos erős Excel felhasználói ismeretek
  • Biztos számviteli alapok
  • Pontos önálló és felelősségteljes munkavégzés, határozottság, döntési képesség
  • Erős elemző gondolkodásmód
  • Megbízhatóság, pontosság
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készség

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőségek
  • Nemzetközi színvonalú munkakörnyezet
  • Önálló munkavégzés
  • Határozatlan idejű, bejelentett 8 órás munkaviszony
  • Korrekt juttatási csomag

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Siófok

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát bérigényének megjelölésével az alábbi e-mail-címre: