Konyhafőnök

Forrás: turizmus.com

 2021. április 12. 16:35

Szállodánk jelenleg a Balaton turizmusának egyik legsikeresebb szállodája. Célja továbbra is a vendéglátó egységeinek magas színvonalú működésének fenntartása és növelése, amihez elkötelezett csapattagok szükségesek.

Keressük azon jelentkezőket, akik a szálloda vendéglátó egység Fine Dining éttermének Chef de cuisine pozícióját szeretne elnyerni.

Azt a jelentkezőt várjuk, akinek fő feladata, hogy szakértelmével garantálja az elkészített fine dining menüsor harmóniáját és ezáltal kivételes gasztronómiai élményt biztosítva még a legínyencebbeknek is.

További feladatatok:

  • Konyhai személyzet racionális koordinációja, kellemes munkahely légkör megteremtése,
  • A készletgazdálkodás és mozgatás adminisztrációjának folyamatos és szigorú ellenőrzése,
  • Az előirányzott bevételek elérése, annak maximalizálására való törekvés.

Elvárások:

  • Irányítói szerepben szerzett munkatapasztalat fine dining étterem konyhai környezetben
  • Gasztronómiai trendek, a modern konyha alapanyagainak ismerete és biztos használata
  • Gazdálkodási szemlélet,
  • Magabiztos, innovatív személyiség,
  • Munkaidő-beosztás terén kellően rugalmas, alkalmazkodó és terhelhető

Amit kínálunk:

  • Kiemelt juttatási csomag, szállás lehetőséggel
  • Barátságos dinamikus munkakörnyezet
  • Professzionális konyhatechnológia

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Siófok

Jelentkezését, bérigényének megjelölésével a karrier@hotelazur.hu vagy az eva.olah@hotelazur.hu címre várjuk!