Konyhafőnök

Forrás: turizmus.com

 2022. július 18. 13:10

Balatonfenyvesi, 3 csillag superior szálloda éves munkarendbe keres konyhafőnököt! Szállodánk elhivatott a saját előállítású és helyi termékek iránt, minőségi alapanyagokból minőségi ételeket készítünk!

Ha elkötelezett vagy ezen értékek mellett, keresed a szakmai kihívásokat és egy stabil hosszú távú munkalehetőség érdekel akkor várjuk jelentkezésedet.

Főbb feladatok:

  • À la carte konyha teljes körű szakmai irányítása, beosztáskészítés
  • Étlaptervezés, menü- és rendezvényajánlatok összeállítása
  • Árurendelés, készletgazdálkodás
  • Aktív részvétel a termelésben
  • Hatósági és HACCP-szabályok betartatása

Elvárások:

  • Többéves szakmai és vezetői tapasztalat
  • Jó szervezőképesség
  • Kiváló együttműködési készség

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkaviszony, versenyképes fizetés
  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Béren kívüli juttatások
  • Munkába járás támogatása

Munkaidő: 8 órás

Munkavégzés helye: Balatonfenyves