Konyhafőnök, Ausztria, Tirol

Forrás: turizmus.com

 2021. május 24. 13:40

Az Accent Hotels által üzemeltetett szállodák legújabb gyöngyszeme, a 47 szobás Boutique Hotel Bruggwirt Ausztriában, St. Johann in Tirolban KONYHAFŐNÖK munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • A konyha teljes körű szakmai irányítása, beosztáskészítés
  • Aktív részvétel a konyha napi munkájában
  • Étlaptervezés, az ételek elkészítése (szállóvendégek, a’ la carte vendégek és bár számára)
  • Az optimális nyersanyag felhasználás biztosítása, a költségek kontrollja
  • Árurendelés, készletgazdálkodás
  • Hatósági és higiéniai szabályok betartatása, minőség ellenőrzés

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Többéves, hasonló munkakörben szerzett gyakorlat, vezetői tapasztalat
  • A pozícióhoz mért német nyelvtudás
  • Kiváló szervező, motiváló és együttműködési készség
  • Felhasználói szintű számítógépes tudás (MS Office)
  • Megbízhatóság, pozitív szemlélet
  • Elkötelezettség a szálloda céljai iránt

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Éves állás
  • Munkalehetőség azonnali kezdéssel
  • Versenyképes, osztrák jövedelem, 13. és 14. havi fizetés
  • Szállás megegyezés szerint
  • Szakmai fejlődési lehetőség az Accent szállodaláncnál
  • Munkanapon napi egyszeri meleg étkezés
  • Szállodaláncon belüli kedvező üdülési lehetőség

Munkaidő: Teljes munkaidő, éves munkalehetőség

Munkavégzés helye: St. Johann in Tirol, Ausztria, Accent Hotels

Ha van kedve egy színvonalas, csodálatos környezetben fekvő szálloda konyháját vezetni, küldje el jelentkezését (önéletrajz, motivációs levél) az alábbi e-mail-címre: