Konyhafőnök, Békés megye

Forrás: turizmus.com

 2020. február 21. 15:00

Békés megyei, négycsillagos szállodánkba, tapasztalt csapatunk mellé keresünk motivált és fiatalos konyhafőnököt az ország bármely területéről.

Főbb feladatok:

  • A’ la carte ételek megtervezése, felfőzése, tálalása
  • Konyhai dolgozók betanítása, munkájuk menedzselése, beosztás írása
  • Munkaterület tisztán tartása, munkanaplók, dokumentáció vezetése (HACCP)
  • Étlap szerkesztésében és kalkulációban való részvétel
  • Árurendelés, leltárkezelés, gazdaságos működés fenntartása
  • Ajánlatok írása (rendezvények, konferenciák, esküvők)
  • Rugalmas együttműködés a frontban dolgozó kollégákkal

Elvárások:

  • Munkájára igényes és megbízható
  • Időben, tisztán érkezik a műszakra
  • Egészségügyileg alkalmas
  • Terhelhetőség, rugalmasság, kreativitás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Minimum 3 év munkatapasztalat
  • Szakirányú végzettség

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú és stabil munkalehetőség
  • Fiatal, lendületes csapat
  • Bejelentett munkaviszony
  • Ingyenes dolgozói étkezés
  • Utazás/lakhatás támogatás
  • Kötetlen munkaidő
  • Várható bérezés bruttó 450.000 Ft

Munkaidő:
Kötetlen

Munkavégzés helye:
Békés megye

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes szakmai önéletrajz
  • Motivációs levél
  • Referencialevél