Konyhafőnök-helyettes / Sous Chéf pozíció, Nyugat-Magyarország

Forrás: turizmus.com

 2017. november 23. 13:07

Nemzetközi szállodalánchoz tartozó Nyugat-magyarországi wellness hotelbe Konyhafőnök-helyettes / Sous Chéf pozícióba keresünk kollégát.

Elvárások:
Megfelelő kommunikációs és vezetői képességgel, illetve jó szervező és problémamegoldó készséggel rendelkezik, szakmailag rendkívül elhivatott (legalább 10 éves szakmai tapasztalat, minimum 4 *-os hotelben eltöltött 3-5 év).
Csapatjátékos, az új nemzetközi trendeket és folyamatokat ismeri, fejlődni és fejleszteni képes, terhelhető, stressztűrő, kreatív szakembert keresünk.

Feladatok:
A konyha teljes körű irányítása a Chéf utasításai alapján, illetve távollétében. Konyhai higiéniai elvárások betartása (HACCP), konyhai csapat fejlesztése, motiválása, receptúrák alkalmazása, anyagfelhasználás optimalizálása.

Idegen nyelvismeret (angol, német), illetve külföldi tapasztalat előnyt jelent.

Cégünk modern munkahelyi körülményeket, fejlődési lehetőséget és versenyképes juttatási csomagot kínál.

A jelentkezéseket az alábbi e-mail címre várjuk:

(X)