Konyhafőnök-helyettes, Tarcal

Forrás: turizmus.com

 2019. július 30. 14:58

Stabil hátterű, dinamikusan fejlődő cég kelet-magyarországi szálloda éttermébe keres Konyhafőnök-helyettes munkatársat.

Főbb feladatok:
• A konyhai tevékenységek részleges irányítása, ellenőrzése
• Idegen nyelvű ismeretek, kommunikáció
• Szállodai szoftver, számítógép használata, alkalmazása
• Kreativitás, ötletek, trendek, integrálása
• Gazdálkodás napi szinten történő vezetése, elvárt Elábé, szinten tartása
• Konyhai készletek, leltárpontosságok betartása
• Receptúrák, kalkulációk pontos kidolgozása, alkalmazása
• HACCP vezetése, betartása, betartatása
• Minőségi ételek készítése és tálalása
• Étlap, menü, napi ajánlat, promóció összeállítása
• Meglévő készletek, készételek felmérése, nyersanyagok megrendelése
• A nyersanyagok előkészítése, feldolgozása
• Ételek ízesítése, tárolása, adagolása, tálalása
• Segédszemélyzet munkájának koordinálása, összehangolása
• Tréningek szervezése

Elvárások:
• Középfokú, felsőfokú szakképesítés
• Szállodában, étteremeben szerzett éttermi-szállodai tapasztalat
• Pontos, precíz munkavégzés
• Kreativitás
• Megbízhatóság, rugalmasság

Amit kínálunk:
• Hosszú távú munkalehetőség nívós munkakörnyezetben
• Főállású munkaviszony
• Reális célkitűzések alapján működtetett bérezés
• Fejlődési lehetőség
• Barátságos légkör

Munkaidő:
Napi 8 óra

A munkavégzés helye: Tarcal

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Önéletrajz