Konyhafőnök-helyettes/Sous chef

Forrás: turizmus.com

 2021. május 17. 09:27

A Novotel Székesfehérvár szálloda Konyhafőnök-helyettes munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Szállodai konyhai csapat munkájának vezetése
  • Aktív részvétel az új éttermi kínálat kialakításában
  • Éttermi promóciók, rendezvények választékának megtervezése

Elvárások:

  • Szakács/Konyhafőnök-helyettes tapasztalat
  • Jártasság költséggazdálkodási, HACCP-ismeretekben
  • Színvonalas, igényes szakmai munka
  • Jó szervező- és együttműködési készség
  • Kreativitás, újító szellem
  • Precizitás, önállóság, megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • Kellemes környezetben történő munkavégzés, korrekt feltételek szerint egy megbízható nagyvállalatnál
  • Professzionális csapat
  • Színes, változatos, felelősségteljes munka
  • Fejlődési és továbblépési lehetőség
  • Szakmai tréningek
  • Ingyenes étkezés

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Novotel Székesfehérvár

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Magyar nyelvű önéletrajz