Konyhafőnök, szakács / Alice Hotel

Forrás: turizmus.com

 2022. május 25. 17:41

Az Andrássy úton található 4*-os, 41 szobás Alice Hotel összetartó, családias csapatába keressük leendő munkatársainkat azonnali kezdéssel KONYHAFŐNÖK és SZAKÁCS pozíciókban.

Főbb feladatok:

  • A munkakörről bővebben a személyes interjú alkalmával adunk.

Elvárások:

  • 4*-os szállodában vagy prémium étteremben, az adott pozícióban eltöltött 2 év tapasztalat
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kedves, udvarias, csapatjátékos és vendégközpontú személyiség
  • Önálló, precíz, igényes és szervezett munkavégzés
  • Aktuális gasztronómiai trendek ismerete
  • A szakma szeretete
  • Munkához való szorgalmas és proaktív hozzáállás
  • Kreativitás

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Versenyképes fizetés (teljes bejelentés) + szervizdíj
  • Személyzeti étkezés
  • Munkaruha
  • Kedvezményes szállás- és étkezési lehetőség testvérszállodáinkban
  • Kellemes munkakörnyezet

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest, VI. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát a munkakör megjelölésével várjuk!