Konyhafőnök/Sous Chef

Forrás: turizmus.com

 2022. szeptember 08. 07:00

Főbb feladatok:

  • A konyha gazdaságos, előírásoknak megfelelő működtetése
  • A konyhai személyzet munkájának irányítása és felügyelete
  • Aktív részvétel a napi munkafolyamatokban
  • Az ételek elkészítésének és tálalásának szakmai támogatása és ellenőrzése
  • Részvétel a havi leltárak elkészítésében
  • HACCP-előírások betartása
  • Az ételminőség anyag- és költséghatékonyság folyamatos ellenőrzése

Elvárások:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat elsősorban szállodában, vezetőként
  • Irodai szoftverek felhasználó szintű ismerete
  • Gasztronómiai trendek követése, ismerete
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Flexys szállodai szoftver ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Modern szálloda
  • Jól felszerelt konyha

Munkaidő: heti beosztásnak megfelelően

Munkavégzés helye: Budapest

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Magyar nyelvű szakmai önéletrajz