Konyhafőnök/Szakács, Mátrafüred

Forrás: turizmus.com

 2019. május 23. 16:50

A hamarosan nyitó mátrafüredi Avar Hotel****, KONYHAFŐNÖK és SZAKÁCS pozíciókra keres munkatársat.

Főbb feladatok:

KONYHAFŐNÖK:
o A konyha gazdaságos, előírásoknak maximálisan megfelelő működtetése
o A konyhai személyzet munkájának irányítása és felügyelete
o Aktív részvétel a napi munkafolyamatokban
o Az ételek elkészítésének és tálalásának szakmai támogatása és ellenőrzése
o A készletek kontrollálása, az árurendelés összeállítása a szezonnak és az aktuális trendeknek megfelelően
o Havi leltár elkészítése
o HACCP-előírások betartatása
o Az ételminőség, anyag és költséghatékonyság folyamatos ellenőrzése
o A dolgozók tréningezése, szakmai fejlődésük folyamatos támogatása

SZAKÁCS:
o Nyersanyagok előkészítése, feldolgozása
o Konyhai raktárkészlet megfelelő kezelése
o Szállodai reggeli, félpanziós vacsorák előkészítése, tálalása
o Konyhai kisegítők munkájának koordinálása

Elvárások:

• 3-5 év szakmai tapasztalat, vendéglátásban szerzett vezetői gyakorlat előny
• irodai szoftverek felhasználói szintű ismerete
• gasztronómiai trendek ismerete
• jó kommunikációs és együttműködési képesség

SZAKÁCS:
• releváns szakmai tapasztalat, szállodában szerzett tapasztalat előny
• lojalitás, motiváltság, kreativitás, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:
• Versenyképes fizetés
• Családias hangulat
• Modern, fiatalos, folyamatosan fejlesztett szálloda és szolgáltatások

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Fényképes önéletrajz.