Konyhai és kiszolgáló személyzet - Reggeliztetés/vacsoráztatás

Forrás: turizmus.com

 2019. május 24. 14:35

A MEININGER Hotels egyedülállónak számító szállodai termékével immár számos európai nagyvárosban képviselteti magát.

Sajátos koncepciójának lényege, hogy a budget hotelekre jellemző kényelmet és szolgáltatásokat a megszokottól eltérő belső kialakítással ötvözi, így többek között vendégkonyha és játékzóna is a vendégek rendelkezésére áll.  Minden korosztály számára meglehetősen vonzó szállodáink központi elhelyezkedése, a berendezések kiváló minősége, és nem utolsó sorban a rendkívül kedvező árak.  Személyzetünk motiváltságával és kiváló munkájával nagyban hozzájárul a Meiningerre jellemző barátságos környezet megteremtéséhez, melynek köszönhetően a világ bármely pontjáról érkező vendégek otthon érezhetik magukat.

A Meininger Hotels első budapesti szállodája a Fővám téri Központi Vásárcsarnok közvetlen szomszédságában található Csarnok téren, néhány lépésre a Duna-parttól kerül megnyitásra, 184 szobával és 751 ággyal. Központi elhelyezkedésének köszönhetően számos bár, szórakozóhely, bevásárlási lehetőség, illetve étterem áll a vendégek rendelkezésére mindössze rövid sétatávolságon belül.  A szálloda fekvése tömegközlekedési szempontból is kiváló, tökéletes kiindulópontként szolgál Budapest feltérképezéséhez. A közös helyiségekben természetesen 24 órás recepció, bár és étterem várja a vendégeket, ezen felül a Meininger Hotelekre jellemző vendégkonyha, játékzóna, illetve gyereksarok is kialakításra kerülnek.

Ha készen állsz a Meininger kalandra, jelentkezz most és csatlakozz csapatunkhoz!

Feladataid:

  • Büféasztal előkészítése, illetve annak folyamatos töltése a reggeli, illetve vacsora ideje alatt a kínálatban szereplő ételekkel, italokkal
  • Egyszerű hidegtálak, saláták készítése, a vendégek informálása azok összetételéről, illetve összetevőiről
  • Kávé, tea, illetve egyéb italok készítése a vendégek részére
  • Vendégek üdvözlése, regisztrálása, informálása
  • Tisztaság folyamatos fenntartása az előírásoknak megfelelően
  • Élelmiszer-, illetve italrendelések leadása, a kiszállított áru átvétele, leellenőrzése, a raktárkészlet folyamatos figyelemmel kísérése

  • Szeretsz emberekkel foglalkozni
  • Csapatjátékos vagy és szívesen segítesz a kollégáidnak
  • Hatékonyan és szervezetten végzed a rád bízott feladatokat
  • Változatos munkakörnyezetre vágysz és hajlandó vagy hétvégi, kora reggeli, késő esti, illetve ünnepnapokon történő munkavégzésre is
  • Beszélsz angolul
  • Már rendelkezel szállodaipari vagy vendéglátóipari tapasztalattal, de ha nem, az sem gond, itt mindenre megtanítunk!

Amit a Meininger kínál:

Számos előnnyel jár, ha csatlakozol a Meininger csapatához. Nemcsak professzionális munkakörnyezetet, hanem kreatív mozgásteret is biztosítunk számodra, amely számos lehetőséget kínál személyes fejlődésedhez. Fontosnak tartjuk, hogy kollégáink önállóan és egy csapat részeként is megállják helyüket, önálló gondolataikkal, kreatív ötleteikkel hozzájáruljanak a Meininger fejlődéséhez.

Ha új kihívásokra vágysz, ha szeretnél betekintést nyerni egy olyan nemzetközi szállodalánc mindennapjaiba, melynek működése eltér a hagyományostól, örömmel vesszük jelentkezésed:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Extra szabadnap minden Meiningernél eltöltött év után, céges jubileumok
  • Ingyenes éjszakák a Meininger szállodákban, kedvezményes árak családtagok és barátok részére
  • Céges rendezvények, csapatépítő összejövetelek, M-Day
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség egy nemzetközileg növekvő vállalat részeként

Amennyiben úgy gondolod, szívesen csatlakoznál a Meininger csapatához, küldd el rövid motivációs leveled és fényképes önéletrajzod a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre! Várjuk jelentkezésed!