Könyvelő

Forrás: turizmus.com

 2021. február 08. 16:54

Feladatok:

  • Vevőszámlák készítése, rögzítése, könyvelése
  • Bankszámlák pénztárak könyvelése
  • Banki kivonatok rögzítése, kontírozása, könyvelése
  • Folyószámlák ellenőrzése
  • Rövid távú pénzügyi kimutatások készítése
  • Egyéb pénzügyi, számviteli kimutatások készítése
  • Egyéb, a munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Pénzügy-számvitel területén szerzett felsőfokú végzettség vagy mérlegképes könyvelői végzettség
  • Pénzügyi, számviteli és adó jogszabályok naprakész ismerete
  • Önálló munkavégzésre képes, kitartó, és megbízható, valamint
  • MS Office készség szintű ismeretével rendelkezik.
  • Önálló, felelősségteljes, precíz munkavégzés

Előny:

  • Hostware ismerete
  • Libra integrált irányítási rendszer ismerete
  • Szállodai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalati környezet