Könyvelő

Forrás: turizmus.com

 2024. február 14. 07:00

Főbb feladatok:

  • Teljes körű könyvelés (vevő, szállító, bank, pénztár, vegyes tételek)
  • Leltárfelvételben való részvétel, leltárak kiértékelése
  • Hatályos jogszabályoknak megfelelően időszaki áfabevallások összeállítása
  • Adóhatóság és KSH felé egyéb bevallások, adatszolgáltatások előkészítése a határidők pontos betartásával
  • Éves zárásban, könyvvizsgálatban való közreműködés
  • Adótörvények és más vonatkozó jogszabályok változásainak naprakész követése

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Könyvelői munkatapasztalat
  • Naprakész számviteli és adózási ismeretek
  • Excel gyakorlott használata
  • Megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • 1,5-2 éves határozott idő
  • Kedvezményes árú szobafoglalás a szállodaláncon belüli partnerszállodákban
  • Sportolási lehetőség

Munkaidő: teljes

Munkavégzés helye: Budapest

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz