Központi értékesítési vezető

Forrás: turizmus.com

 2020. július 07. 17:00

A Mellow Mood Hotels cégcsoport Központi értékesítési vezető kollégát keres.

Főbb feladatok:

  • A cégcsoport teljes körű értékesítési stratégiájának kidolgozása és képviselete
  • Célok eléréséhez szükséges tervek kidolgozása
  • Értékesítés elért eredményeiről riportok, kimutatások prezentálása
  • Folyamatos együttműködés a cég menedzsmentjével a bevétel optimalizálása érdekében
  • Hosszú távú szakmai kapcsolatok kiépítése a kiemelt partnerekkel
  • A cégcsoport által rendezett eseményeken való részvétel a vendégelégedettség biztosítása érdekében
  • Értékesítési csapat vezetése, készségeik fejlesztése, munkájuk támogatása
  • Szakmai rendezvényeken való részvétel

Elvárások:

  • 5 éves szakmai tapasztalat
  • Vezetői kompetencia
  • Jártasság szállodai online marketingben, webes felületek, rendszerek ismeretében
  • Szállodai szoftverek professzionális használata
  • Proaktív, naprakész, megbízható, motiváló személyiség
  • Üzleti szintű angol nyelvtudás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szállodaláncnál/szállodai központi értékesítésen szerzett tapasztalat
  • Német nyelvismeret
  • Nemzetközi, helyi piacok és revenue management ismerete

Munkavégzés helye: Budapest