Leisure Sales Coordinator, Accor-Pannónia Hotels Zrt. Mercure Budapest Buda

Forrás: turizmus.com

 2019. február 11. 17:12

FELADATOK
•A sales tevékenység teljeskörű támogatása elsősorban csoportos leisure szegmens területén
•Kapcsolattartás a partnerekkel
•Rendelések rögzítése, a rendelésállomány naprakészen tartása
•A csoportok igényeinek megfelelően napi kapcsolattartás a megrendelőkkel, a szállodai részlegekkel és a társszállodákkal
•Leisure részlegen dolgozó gyakornokok betanításában, napi ellenőrzésében aktív részvétel

ELVÁRÁSOK
•Vendégek iránti szenvedély
•Jó szervezőkészség, határozott fellépés
•Önálló, dinamikus, pontos, precíz munkavégzés
•Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
•Csapatjátékos szemlélet
•Felsőfokú szakirányú végzettség
•Hasonló területen (rezerváció, sales) szerzett szakmai ismeret
•Magabiztos, tárgyalóképes angol nyelvtudás (további idegennyelv ismerete előnyt jelent)
•Felhasználói szintű IT ismeret (Office, Outlook, Opera)

AMIT KÍNÁLUNK
•Fejlődési és előrelépési lehetőség Magyarország első Mercure-Ibis combo szállodájában
•Kellemes környezetben történő munkavégzés, korrekt feltételek szerint, egy megbízható nagyvállalatnál
•Versenyképes dolgozói juttatási csomag
•Munkába járás költségtérítése Budapesten kivüli bejáráskor

Önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk:

(X)