Leisure Sales Coordinator, Novotel Budapest Centrum

Forrás: turizmus.com

 2019. július 25. 13:45

A Novotel Budapest Centrum szálloda Leisure Sales Coordinator munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • A sales tevékenység teljeskörű támogatása elsősorban csoportos leisure szegmens területén
  • Kapcsolattartás a partnerekkel
  • Rendelések rögzítése, a rendelésállomány naprakészen tartása
  • A csoportok igényeinek megfelelően napi kapcsolattartás a megrendelőkkel, a szállodai részlegekkel és a társszállodákkal

Elvárások:

  • Vendégek iránti szenvedély
  • Jó szervezőkészség, határozott fellépés
  • Önálló, dinamikus, pontos, precíz munkavégzés
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Csapatjátékos szemlélet
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Hasonló területen (rezerváció, sales) szerzett szakmai ismeret
  • Magabiztos, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű IT-ismeret (Office, Outlook, Opera)

Amit kínálunk:

  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Vidám, dinamikus, professzionális csapat

Munkaidő:
8 óra

Jelentkezni karrieroldalunkon keresztül lehetséges, regisztrációt követően az elérhetőségi adatok megadásával, önéletrajz feltöltésével: