Leisure Sales Manager, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2017. augusztus 23. 10:25

A Novotel Budapest City & Budapest Congress Center Leisure Sales Manager munkatársat keres.

Feladatok:
•A szálloda utazási irodai kapcsolatainak és vevőkörének kezelése, bővítése
•Leisure partnerekkel történő kapcsolattartás, tárgyalás, háznézések tartása
•Ajánlatok, szerződések készítése
•A leisure csoport rendelésekkel kapcsolatos munkafolyamatainak koordinálása (2 fő munkájának koordinálása, támogatása)
•A szálloda optimális kihasználtságának és bevételének biztosítása és folyamatos növelése a csoportos turista szegmensben

Elvárások:
•Felsőfokú szakirányú végzettség
•Leisure területen szerzett szakmai tapasztalat
•Jó szervezőkészség, határozott fellépés, jó megjelenés
•Önálló, dinamikus, pontos, precíz munkavégzés
•Magabiztos, tárgyalóképes angol nyelvtudás (további idegennyelv ismerete előnyt jelent)
•Felhasználói szintű IT ismeret (Office, Outlook, Opera )
•Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
•Precíz, alapos, dinamikus munkavégzés
•Jó problémamegoldó képesség
•Csapatban való munka szeretete

Jelentkezés önéletrajzzal az alábbi e-mail címen:

(x)