Leisure Sales Manager és Group Sales Manager kollégákat keres a Novotel Budapest Centrum Hotel

Forrás: turizmus.com

 2022. július 16. 08:00

A 100 éves, 4*-os, szecessziós stílusú szálloda Budapest középpontjában helyezkedik el. Dolgozz egy megbízható, nemzetközi nagyvállalatnál, fejleszd és kamatoztasd nálunk értékes szakmai tapasztalatod!

Főbb feladatok:

  • Árajánlatok készítése, follow-up
  • Ártárgyalások, megbeszélések és háznézések lebonyolítása, szerződéskötés, számlázás előkészítése
  • Új ügyfélszerzésben való aktív részvétel, potenciális partnerek felkutatása
  • Értékesítéshez tartozó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • 3-5 éves szálloda tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség
  • Proaktív és professzionális szemlélet
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, nyitott személyiség
  • Vendég- és ügyfélközpontú gondolkodás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Opera szállodai szoftver ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Hosszú távú munkalehetőség határozatlan idejű szerződéssel

Munkaidő: Teljes

Munkavégzés helye: 1088 Budapest

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajzokat várjuk bérigény és a pozíció megjelölésével