Leisure Sales Representative, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2018. április 24. 14:28

A NOVOTEL BUDAPEST CENTRUM**** LEISURE SALES REPRESENTATIVE MUNKATÁRSAT KERES.
Feladatok:

  • A szálloda megismertetése, népszerűsítése és értékesítése a magyar és külföldi utazási irodák számára
  • Leisure partnerekkel történő kapcsolattartás, tárgyalás
  • Ajánlatok, szerződések készítése
  • A leisure csoport rendelésekkel kapcsolatos adminisztratív teendő ellátása, a foglalásállomány és csoportanyagok naprakészen tartása

Elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Hasonló területen szerzett szakmai ismeretek
  • Magabiztos, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Jó szervezőkészség, határozott fellépés
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Precíz, alapos, dinamikus munkavégzés
  • Jó problémamegoldó készség

Amit kínálunk:
  • Kellemes környezetben történő munkavégzés, korrekt feltételek szerint, egy megbízható nagyvállalatnál.
  • Munkába járás költségtérítése Budapesten kivüli bejáráskor
  • Önkéntes nyugdíj és egészségpénztári hozzájárulás alapbéren felül
  • Év végi jutalom

Jelentkezés önéletrajzzal az alábbi e-mail címen:

(X)