Leisure Sales Representative munkatárs

Forrás: turizmus.com

 2024. február 15. 16:30

Csapatbővítés miatt Leisure Sales Representative munkatársat keresünk a Park Inn by Radisson Budapest hotelbe!

Főbb feladatok:

  • Kapcsolattartás az utazásszervezőkkel, stabil jó kapcsolat kialakítása és ápolása
  • Csoport ajánlatok készítése, kiküldése és follow up
  • Szerződéskötés és kapcsolódó adminisztráció, elszámolások, kimutatások készítése
  • Háznézések megszervezése
  • A szabadidős csoportokkal kapcsolatos havi statisztikák és jelentések kezelése

Elvárások:

  • Legalább 1-2 év szállodában vagy utazási irodában szerzett tapasztalat
  • Proaktív, minden területen keresi a fejlődési lehetőségeket, ötleteivel hozzájárul a dolgozói- és vendégélmény növeléséhez
  • Kiváló kommunikációs, szervező- és problémamegoldó készséggel rendelkezik
  • Szóban és írásban jól, és magabiztosan kommunikál, stabil angol nyelvtudással rendelkezik

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, profi csapat
  • Akár azonnali kezdés
  • Bér megállapodás szerint
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Dolgozói juttatási csomag (étkezés és parkolás)

Munkaidő: Munkanapokon 8:00–16:30

Munkavégzés helye: Park Inn by Radisson Budapest – XIII. kerület (busz, metró, vonat)

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Angol vagy magyar nyelvű, fényképes önéletrajz