Londiner

Forrás: turizmus.com

 2022. július 26. 10:00

Az art'otel Budapest egy nemzetközi szállodalánc tagjaként működő, felújított, modern, inspiráló környezettel és Duna-parti központi elhelyezkedéssel rendelkező design szálloda. Bővülő csapatunkba keresünk a vendéglátás és munkájuk iránt elkötelezett kollégákat!

Főbb feladatok:

  • Vendégek tisztelettudó fogadása, üdvözlése
  • Információnyújtás a szálloda szolgáltatásaival kapcsolatban
  • Csomaghordás
  • Taxirendelés
  • Vendégautók parkolása garázsba
  • Lobby és bejárat környékének rendben tartása
  • Recepció munkájának támogatása

Elvárások:

  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség angol és magyar nyelven
  • Barátságos attitűd
  • B kategóriás jogosítvány aktív vezetési tapasztalattal
  • Fizikai terhelhetőség (csomaghordás és állómunka)

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • További idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőséget, kétműszakos munkarendben
  • Vonzó juttatási csomagot (havi SZÉP kártya, MEDICOVER egészségbiztosítás, ingyenes napi melegétkezés, kedvezményes belföldi és külföldi szállodai szolgáltatás)
  • Támogató és barátságos munkakörnyezetet és kollégákat, munkájuk iránt elkötelezett csapattagokat
  • Központi elhelyezkedést, jó megközelíthetőséget
  • Fiatalos, modern munkakörnyezetet
  • Nemzetközi vállalati környezetet

Munkaidő: kétműszakos munkarend

Munkavégzés helye: art'otel Budapest (1011 Budapest, Bem rkp. 16-19.)

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • A jelentkezéshez, kérjük, küldd el fényképes önéletrajzod!