Londiner, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2018. március 22. 16:35

A belváros szívében található nemzetközi, prémiumszolgáltatásokat nyújtó szálloda ambiciózus, elkötelezett, motivált, vendégközpontú, karrier tervekkel rendelkező munkatársat keres.

Főbb feladatok:
• Egyéni és csoportos vendégek csomagjainak fel és leszállítása;
• Érkező vendég felkísérése, szoba bemutatása, szállodai szolgáltatások ajánlása;
• Csomag megőrzés, megőrzésre átvett csomagok előírásszerű átvétele, nyilvántartása, tárolása, kiadása;
• Kocsirendező esetenkénti helyettesítése, ehhez tartozó feladatok ismerete;
• Vendégmegbízások, komissiók végrehajtása.

Elvárások:
• B kategóriás gépjárművezetői engedély;
• Minimum középfokú végzettség;
• Angol nyelv középfokú ismerete;
• Jó kommunikációs készség;
• Flexibilitás;
• Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Juttatások:
• Versenyképes fizetés, porterage bónusz;
• Műszakpótlék (délután 20%, éjszaka 40%);
• Napi munkába járás támogatása Budapest közigazgatási határától/ig 100%-ban;
• Próbaidő után cafeteria;
• Térítésmentes étkezés a személyzeti étkezdében
és még több minden.

Pályázatokat magyar és/vagy angol nyelven, motivációs levéllel az alábbi e-mail címre várjuk:

(X)