Londiner és Night Auditor pozíciók rész- vagy teljes munkaidőben a Párisi Udvar Hotel Budapestben

Forrás: turizmus.com

 2022. január 13. 18:37

Londiner feladatai:

  • Vendégek teljes körű kiszolgálása, segítése
  • Vendégek tájékoztatása a szobák felszereltségéről
  • Információ szolgáltatása a szállodában elérhető szolgáltatásokról

Night Auditor feladatai:

  • A Night Audit checklkist kitöltése
  • A Front Office általános feladatainak ellátása 23:00 és 7:00 óra között
  • Vendégkérések kezelése

Elvárások mindkét pozíció esetében:

  • Minimum 1 év releváns tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Vendégközpontú kommunikációs képesség

Night Auditor pozícióban az OPERA rendszer ismerete szükséges

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Igényes munkakörnyezet
  • Ingyenes munkahelyi étkezés
  • 50 %-os kedvezmény a Párisi Passage Café & Brasserie-ben
  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési lehetőség, tréningek
  • Különböző dolgozói kedvezmények igénybevétele
  • Hyatt szállodaláncon belüli nemzetközi szálláskedvezmények

Munkavégzés helye: Párisi Udvar Hotel Budapest Part of The Unbound Collection by Hyatt

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, várjuk önéletrajzát az alábbi e-mail-címre: