Londíner, Hotel Nemzeti Budapest

Forrás: turizmus.com

 2017. június 19. 12:46

A Hotel Nemzeti Budapest Londíner kollégát keres!

Leendő kollégánk feladatai:

  • A vendégek szíves fogadása, tájékoztatása, segítése
  • Csomaghordás, a csomagszoba kezelése
  • A lobby és a szálloda előtti terület rendbentartása
  • A szálloda történetének ismertetése
  • A Recepció munkájának támogatása

Magadra ismersz?

  • Udvarias és segítőkész vagyok
  • Kiválóan kommunikálok és örömömet lelem a másokkal való kapcsolattartásban
  • Kedves, empatikus, segítőkész vagyok a vendéggel, és a kollégákkal
  • Kiváló csapatjátékos vagyok
  • Középfokon beszélek angolul és más idegennyelvet is ismerek

Könnyebben tudsz elindulni az új munkakörödben, ha:
Van szakmai tapasztalatod 4-5 csillagos/ külföldi szállodában hasonló pozícióban

Ha magadra ismertél, lelkiismeretes munkádért az alábbiakat ajánljuk:

  • Fiatal, családias légkör
  • Professzionális csapat
  • Nemzetközi vállalat, fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Teljes munkaidős állás

Jelentkezni magyar és angol nyelvű önéletrajzzal, valamint motivációs levéllel az alábbi e-mail címen lehetséges:

(x)