Londiner kollégát keres a Barceló Budapest!

Forrás: turizmus.com

 2020. február 19. 17:05

A 2019 júliusában nyílt szállodánk az egyik legnagyobb spanyol idegenforgalmi vállalathoz tartozik, több mint 250 szállodával világszerte. Budapesten 179 szobával, étteremmel, skybarral és rendezvénytermekkel várjuk vendégeinket.

Főbb feladatok:

  • A vendégek fogadása, érkezéskor és utazáskor útbaigazítása
  • Csomaghordás, és a csomagmegőrző szoba rendben tartása, felügyelete
  • Információnyújtás a szálloda szolgáltatásaival kapcsolatban
  • A szálloda lobbyjának rendben tartása
  • Taxirendelésekkel kapcsolatos ügyintézés

Elvárások:

  • Minimum közép-/felsőfokú szakmai végzettség
  • Szállodai, idegenforgalmi szakmai tapasztalat előnyt jelent
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Önálló, precíz és lelkiismeretes munkavégzés
  • Terhelhetőség, rugalmas munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Dinamikus, jó hangulatú csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Munkaruha és melegétkezés biztosítása

Munkaidő:
8 órás váltott műszak

Munkavégzés helye:
1061 Budapest, Király u. 16.