Mamaison Residence Izabella, Éjszakás recepciós

Forrás: turizmus.com

 2018. február 15. 16:33

A CPI Hotels csoport tagjaként ismert Mamaison szállodalánc kettő és a Starlight Suiten Hotel további egy budapesti szállodával képviselteti magát a hazai piacon.

Mamaison Residence Izabella szállodánkba keresünk kollégát: Éjszakás recepciós pozícióba

Amit kínálunk:
• Versenyképes juttatási csomag
• Fiatalos, lendületes csapat
• Fejlődési lehetőség

Amit elvárunk:
• Folyékony angol nyelvtudás elengedhetetlen, egyéb idegen nyelv előny
• Magas szintű MS Office kezelési ismeretek
• Vendégközpontú személyiség, csapatjátékos attitűd
• Barátságos és rugalmas személyiség pozitív hozzáállással
• Képes egyszerre több feladat kezelésére, illetve azok priorizálására
• Hajlandóság heti 40 óra vállalására, éjszakai műszakban
• Hasonló pozícióban eltöltött tapasztalat előnyt jelent

Feladataid lesznek:
• Vendégek check-injéhez és check outjához kapcsolódó feladatok ellátása
• Teljes körű információszolgáltatás és segítségnyújtás a vendégek részére
• Számlázási adatok helyes rögzítésének biztosítása, vendég számlák létrehozása és terhelése
• Pénztár kezelés
• Adminisztratív és egyéb ad-hoc feladatok elvégzése
• Riportok és havi statisztikák elkészítése

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre Jakab Edit részére:

(X)