Marketing- és kommunikációs manager

Forrás: turizmus.com

 2022. július 07. 16:05

A Mellow Mood Hotels cégcsoport központi irodájának lelkes csapatába keressük új munkatársunkat!

Főbb feladatok:

  • A főbb marketingkommunikációs folyamatok napi szintű kézben tartása, a csapat operatív vezetése
  • Havi marketing- és kommunikációs terv kidolgozása az éves tervek alapján, operatív megvalósítása
  • Heti egyeztetés a cégcsoport marketing- és kommunikációs igazgatójával, riportálás
  • A közösen meghatározott marketing- és kommunikációs stratégia és az ezekhez köthető projektek operatív vezetése
  • Piaci elemzések készítése, piaci és versenytársi adatok elemzése, trendek nyomon követése

Elvárások:

  • Felsőfokú marketing és/vagy kommunikációs végzettség
  • 3-5 év szakmai tapasztalat
  • People managementben szerzett tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szállodai környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Dolgozói kedvezmények

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: 1051 Budapest, Vörösmarty tér 5.

Fényképes, szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail-címre várjuk: