Marketing igazgató, Siófok Hotel Sungarden

Forrás: turizmus.com

 2018. március 19. 16:41

Siófoki, egész évben üzemelő 4csillagos szállodába keresünk Marketing igazgató munkatársat az alábbiak szerint:
Főbb feladatok, munkák:

  • marketing és értékesítési stratégia kialakítása és megvalósítása
  • marketing terv összeállítása, kampánytervezés, nyomon követés, elemzés
  • kapcsolattartás a partnerekkel, grafikussal, nyomdával
  • OTA-k és saját weboldal töltése, dinamikus kezelése, tartalom generálása
  • PR cikkek és egyéb szöveges tartalmak megírása
  • social media management és tartalomgyártás
  • beszámolók és riportok készítése
  • új lehetőségek felkutatása (új partnerek és hirdetési megoldások)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • minimum 3-5 éves releváns tapasztalat
  • kiemelkedő kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • pontos, precíz munkavégzés
  • megbízhatóság
  • rugalmasság
  • kedves, barátságos, proaktív személyiség
  • terhelhetőség
  • kiemelkedő kreativitás
  • angol és/vagy német nyelv magabiztos használata szóban és írásban egyaránt

Ajánlatunk:

  • változatos, sokrétű feladatok
  • céges telefon és laptop
  • versenyképes fizetés

Teljes munkaidő, munkavégzés helye:
8600 Siófok, Batthyány u. 24.

Önéletrajzot bérigény megjelölésével az alábbi email címre várható:

(X)