Marketing Manager

Forrás: turizmus.com

 2022. november 28. 16:00

A sárvári Spirit Hotel Thermal Spa*****superior dinamikusan fejlődő csapatába keresi új kollégáját, sárvári munkavégzési hellyel.

Főbb feladatok:

  • A szálloda marketingstratégiájának, -tevékenységének és -céljának meghatározás
  • Marketingkampányok tervezése, kommunikációs irányvonalak meghatározása
  • Szoros együttműködés a grafikai, online és egyéb ügynökségekkel
  • Szoros együttműködés a szálloda többi részlegével
  • Marketingmegjelenések, -aktivitások tervezése, összeállítása
  • Éves marketing budget meghatározása, kapcsolattartás ügyfelekkel, partnerekkel
  • Marketingrészleg irányítása
  • Hatékony részvétel a napi munkafolyamatokban

Elvárások:

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség
  • Minimum 3 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol és német nyelvtudás
  • Megbízhatóság, terhelhetőség, precizitás és kreativitás
  • Magas szintű proaktivitás
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő képesség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Egyéb nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Határozott idejű munkaviszony
  • Versenyképes jövedelem
  • Elegáns környezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Céges mobiltelefon, laptop, munkavégzéshez szükséges eszközök
  • Kedvezményes üdülési lehetőség partnerszállodáinkban

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Sárvár, Vadkert körút 5.

Fényképes önéletrajzot a jövedelemigény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: