Marketing manager, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2020. február 07. 12:35

A Budapest történelmi városrészében található, Mozart Hotel Grouphoz tartozó Hotel President**** szállodai tapasztalattal rendelkező Marketing Managert keres.

Főbb feladatok:

  • Részvétel a marketingstratégia és akciótervek kidolgozásában
  • Havi, negyedéves és éves marketingterv és költségvetés elkészítése, a megvalósulás nyomon követése
  • Marketingkiadványok tartalmi gondozása, új marketinganyagok tervezése, kivitelezése
  • Tartalom létrehozása és kezelése a szállodához tartozó összes saját csatornán, ideértve a közösségi média csatornákat is
  • Forgatások és fotózások koordinálása
  • Részvétel az online és nyomtatott anyagok, hirdetések, kampányok és egyéb promóciós anyagok tervezésében, kivitelezésében
  • A szálloda valamennyi PR-tevékenységének szervezése és koordinálása
  • Rendszeres riportok készítése a tulajdonos és a menedzsment tagjai felé

Elvárások:

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Kép- és videószerkesztő programok ismerete
  • Kiemelkedő kommunikációs készség magyar és angol nyelven egyaránt
  • Proaktív, kezdeményező hozzáállás
  • Dinamikus és kreatív személyiség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • 1-3 év online marketingben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Fiatalos csapat, jó hangulat, szép munkakörnyezet
  • Hosszú távú munka- és fejlődési lehetőség
  • Rugalmas munkaidő

Munkaidő:
Heti 40 óra

Munkavégzés helye:
Budapest, V. kerület, Hold u. 5.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Fényképes önéletrajz