Marketing vezető, Hévíz

Forrás: turizmus.com

 2017. április 27. 17:41

Keszthelyi székhelyű megbízható, stabil cég keres MARKETING VEZETŐ munkatársat

FŐBB FELADATOK:

-hazai és nemzetközi marketingtevékenység koordinálása, irányítása, piaci információk adatainak feldolgozása
-marketing stratégia tervezése és kivitelezése, elemzések, kapcsolódó üzleti tervek készítése
-értékesítési akciók marketing tervezése és menedzselése
-vállalati online kommunikációs-, értékesítési felületek működtetése, felügyelete és fejlesztése (weboldal, közösségi médiumok stb.)
-rendszeres és folyamatos kampány optimalizáció, a teljesítménymutatók kiértékelése, elemzések készítése
-piacfigyelés, fogyasztói igények nyomon követése
-eredményes együttműködés a különböző területek vezetőivel

SZAKMAI ELVÁRÁS:

-szakirányú végzettség
-közgazdasági szemlélet
-3 éves vállalati marketing tapasztalat
-magabiztos angol nyelvtudás, számítógépes ismeretek
-magas fokú szervező-, kommunikációs képesség
-igényes munkavégzés, kreatív gondolkodás

AMIT KÍNÁLUNK:

-versenyképes fizetés egyéni megegyezés alapján
-8 órás, határozatlan idejű, bejelentett jogviszony
-cafeteria, útiköltség támogatás
-fiatalos, modern munkakörnyezet
Fényképes önéletrajzokat a  az alábbi e-mail címre várjuk:

(X)