Marketingasszisztens

Forrás: turizmus.com

 2023. január 26. 16:10

Főbb feladatok:

  • A marketing manager munkájának támogatása, az éves marketingcélok elérésben való aktív részvétel
  • Együttműködés a grafikai online és egyéb ügynökségekkel
  • Kapcsolattartás partnerekkel, ügyfelekkel
  • Részvétel az online marketingkommunikációban
  • Szoros együttműködés a szálloda többi részlegével
  • Marketingmegjelenések, aktivitások tervezésében való részvétel
  • Hatékony részvétel a napi munkafolyamatokban
  • Marketingszövegek írása
  • Weboldal szerkesztése
  • Általános adminisztrációs feladatok

Elvárások:

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség
  • Marketingterületen szerzett szakmai tapasztalat
  • Angol és német nyelvtudás
  • Megbízhatóság, terhelhetőség, precizitás és kreativitás
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő képesség
  • Közösségi média magabiztos használata
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szállodai marketingben való jártasság
  • Egyéb nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Elegáns munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Céges mobiltelefon, laptop, munkavégzéshez szükséges eszközök
  • Kedvezményes üdülési lehetőség partnerszállodákban

Munkaidő:

  • Teljes munkaidő (napi 8 óra)

Fényképes önéletrajzot a jövedelemigény megjelölésével az alábbi e-mail-címre várjuk: