Marketingigazgató

Forrás: turizmus.com

 2023. május 31. 08:00

Főbb feladatok:

  • A szállodai brand ismertségének elérése, majd növelése belföldön és külföldön egyaránt
  • A szálloda marketingstratégiájának, tevékenységének és céljának meghatározása
  • Marketingkampányok tervezése, kommunikációs irányvonalak meghatározása
  • Szoros együttműködés a grafikai, online és egyéb ügynökségekkel
  • Szoros együttműködés a szálloda többi részlegével
  • Marketingmegjelenések, aktivitások tervezése, összeállítása
  • Éves marketing budget meghatározása
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, partnerekkel
  • Marketingrészleg irányítása
  • Hatékony részvétel a napi munkafolyamatokban

Elvárások:

  • Felsőfokú, szakirányú (marketing v. turisztikai) végzettség
  • Minimum 3 éves hasonló területen szerzett vezetői és szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes német és angol nyelvtudás
  • Megbízhatóság, terhelhetőség, precizitás és kreativitás
  • Magas szintű proaktivitás
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő képesség
  • MS office felhasználói szintű ismeret

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Egyéb nyelv ismerete
  • Szállodában végzett marketingtevékenység

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Elegáns munkakörnyezet,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Céges mobiltelefon, laptop, munkavégzéshez szükséges eszközök
  • Kedvezményes üdülési lehetőség partnerszállodáinkban

Munkaidő: teljes munkaidő (napi 8 óra)

Munkavégzés helye: Sárvár

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajzot jövedelemigény megjelölésével az alábbi e-mail-címre várjuk!