Marketing munkatárs

Forrás: turizmus.com

 2021. augusztus 26. 14:45

A Park Inn by Radisson magyarországi szállodáinak központi marketing csapatába keressük új kollégánkat. Ha érdekel a turizmusmarketing és szeretnél részt venni három nagy szálloda átfogó marketingtevékenységének megvalósításában, csatlakozz hozzánk!

Főbb feladatok:

  • Marketingstratégia kialakításában és megvalósításában való teljes körű részvétel a marketingvezető irányításával
  • Kreatív kampányok tervezésében és lebonyolításában való részvétel
  • Social media és webadmin adminisztrációs feladatokban való részvétel
  • Tagszállodáinkkal való kapcsolattartás
  • Egyéb adminisztrációs feladatok

Elvárások:

  • Min. 2 év munkatapasztalat hasonló munkakörben
  • Erős angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Pozitív hozzáállás, önálló munkavégzés, határidők pontos betartása

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Keressük a “Yes I can!” mentalitást, azaz a rátermettséget, jó ötleteket és fejlődni vágyást

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség jó hangulatú csapatunkban
  • Színvonalas, modern munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest

Fényképes önéletrajzodat bruttó fizetési igényed megjelölésével várjuk a megpályázott munkakör feltüntetésével.