Masszőr/Wellnessrecepciós, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. szeptember 20. 16:15

A Continental Hotel Budapest négycsillagos superior szálloda jó hangulatú csapatába masszőr kollégákat keres 12 órás munkaidőre, hétvégi munkarenddel is, azonnali kezdéssel.

Főbb feladatok:

  • Vendégek fogadása és tájékoztatása a szolgáltatásokról, időpontfoglalással
  • Munkaterület és a szükséges eszközök előkészítése
  • Egészségügyi kérdőív/regisztrációs lap kitöltetése a vendéggel
  • Masszázsszolgáltatások elvégzése az előírt protokollok szerint
  • Excel táblázat alapszintű kezelése
  • Munkaterület tisztán tartása napközben
  • A wellnessrészlegben a vendégek kiszolgálása, dokumentáció vezetése

Elvárások:

  • Jó kommunikációs készség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Alapos, precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Önállóság
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Rugalmasság (12 órás, hétvégi munkavégzés)

Amit kínálunk:

  • Karrier, továbbfejlődési lehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Versenyképes bérezés
  • Ingyenes személyzeti étkezés
  • Nem szezonális, állandó munka
  • Kitűnő szakértelemmel bíró csapato amely nem riad meg egy kis jókedvtől
  • Szállásfoglalás lehetősége jelképes összegért több 4*-os szállodában

Munkaidő:
12 órás, hétvégi munkavégzés

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Fényképes szakmai önéletrajz bérigény megjelöléssel