Meeting & Event koordinátor, Radisson Blu Béke Hotel

Forrás: turizmus.com

 2019. június 26. 12:10

A Danubius Zrt./Radisson Blu Béke Hotel teljes munkaidőben értékesítési munkatársat keres Meeting & Event koordinátor pozícióba.

Nemzetközi brand, fiatal csapat, izgalmas munka, változatos mindennapok – várunk téged a nagykörúti Radisson Blu Béke Hotel ****Superior szállodában.

A legfontosabb feladatok:

  • Konferenciák, rendezvények lebonyolításának előkészítése a szerződéskötést követően.
  • Az ügyféligények egyeztetése; aktív kommunikáció a szálloda operatív részlegeivel.
  • A rendezvényt megelőzően és annak során folyamatos kapcsolattartás a vendégekkel, partnerekkel és a szálloda részlegeivel; a rendezvény utókövetése.
  • A rendelésállomány, illetve az egyes rendezvények részleteinek adminisztrációja.

Elvárásaink:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (idegenforgalom, vendéglátás)
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete (második idegen nyelv ismerete előny)
  • Számítógépes ismeretek (Opera ismerete előnyt jelent)
  • Nyitott, vendégközpontú szemlélet
  • Önálló munkavégzési és problémamegoldó képesség, szervezési készség
  • Multitasking képessége, jó teherbíró képesség
  • Pontosság, precizitás, szervezettség
  • Empátia, elhivatottság, lojalitás, rugalmasság, megbízhatóság

Előnyt jelent:
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat.

Mit ajánlunk leendő munkatársunknak?

  • Fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket és az önképzés támogatását.
  • Stabil, megbízható és gondoskodó munkahelyet, versenyképes juttatási csomagot.
  • Az egyéni teljesítmények és a kiváló üzleti eredmények anyagi elismerését.
  • Ünnepi, közösségi rendezvényeket (Mikulás, karácsony) és egész évben izgalmas vállalati programokat (Sportnapok, Danubius Piknik).
  • Jelképes árú főétkezést és nagyon kedvezményes személyzeti büfét.
  • Munkatársi kedvezményeket a Radisson szállodákban és a Danubius szállodáiban.

Az érdeklődők magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal 2019. július 10-ig az alábbi e-mail címen jelentkezhetnek:

Hegedüs Hajnalka értékesítési igazgató, hajnalka.hegedus@radissonblu.com