MICE & Corporate Sales Manager (Mystery Hotel Budapest)

Forrás: turizmus.com

 2022. április 19. 17:17

A Mystery Hotel Budapest szálloda MICE & Corporate Sales Manager munkakörbe keresi leendő kollégáját. Amennyiben szívesen dolgoznál egy csodálatos környezetben és szeretnél egy szuper csapat tagja lenni, jelentkezz hozzánk!

Főbb feladatok:

  • Aktív és folyamatos kapcsolattartás a partnerrel, illetve rendezvényszervező céggel
  • Új ügyfelek szerzése az üzleti és a konferenciaszegmensen belül
  • Ajánlatok készítése, ártárgyalások lebonyolítása, szerződések készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Szállodai rendezvények értékesítésében megszerzett legalább 1-2 éves tapasztalat
  • Kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Vendégközpontú hozzáállás, jó szervezőkészség
  • Önálló munkavégzés, rugalmasság, terhelhetőség, gyors problémamegoldó képesség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • 5 csillagos szállodában szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Teljes bejelentés
  • Igényes munkakörnyezet
  • Laptop és telefon
  • Munkába járási támogatás

Munkaidő: Napi 8 óra

Munkavégzés helye: 1064 Budapest, Podmaniczky u. 45.

A magyar és angol nyelvű önéletrajzokat, valamint a motivációs levelet az alábbi e-mail-címre várjuk: