MICE & Event Manager

Forrás: turizmus.com

 2021. április 26. 13:00

A Grand Hotel Esztergom csapatába keresünk proaktív, dinamikus munkatársat, aki kellő ismeretekkel és tapasztalatokkal rendelkezik rendezvények szervezésében és lebonyolításában!

Főbb feladatok:

  • Hatékony részvétel az új ügyfelek felderítésében, megkeresésében
  • Ajánlatok készítése, szerződések előkészítése
  • Rendezvények értékesítése, szervezése, koordinálása, adminisztrációja
  • Rendezvények helyszíni koordinálása, kapcsolattartás a partnerekkel és a szállodai részlegvezetőkkel
  • Ügyfélmenedzsment, folyamatos kapcsolattartás meglévő és lehetséges új ügyfelekkel

Elvárások:

  • Minimum 2-3 év szakmai tapasztalat rendezvényszervezési területen
  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Proaktivitás, dinamizmus, önálló, felelősségteljes munkavégzés

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Meglévő aktív kapcsolatrendszer

Amit kínálunk:

  • Barátságos, összetartó közösség
  • Szakmában versenyképes juttatási csomag
  • Támogató szakmai háttér
  • Gyönyörű munkakörnyezet

Munkaidő: napi 8 óra

Munkavégzés helye: Esztergom

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Motivációs levél és szakmai, fényképes önéletrajz bérigény-megjelöléssel!