MICE Sales Coordinator

Forrás: turizmus.com

 2022. május 10. 16:46

MICE Sales Coordinatort keresünk a Grand Hotel Esztergom csapatába!

Főbb feladatok:

  • Rendezvények előkészítéséhez és lebonyolításához szükséges dokumentumok elkészítése
  • Rendezvényfolyamatok ellenőrzése, utánkövetése
  • Rendezvénykalkuláció és terhelések összevetése, ellenőrzése, számlázás
  • Szállodán belüli kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Leendő partnerek írásos megkeresése listák alapján
  • Corporate foglalások kezelése, nyomon követése

Elvárások:

  • Lelkes, akár pályakezdő, kedves, barátságos, precíz
  • Magabiztosan használja az Excel és a Word programot
  • Minimum középfokú végzettsége van
  • Társalgási szinten beszél angolul

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Van szállodai tapasztalata
  • Ismeri a Hostware rendszert
  • Beszéli a szlovák nyelvet és
  • akár azonnal tud kezdeni

Amit kínálunk:

  • Egy barátságos, összetartó közösség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Személyzeti étkezés
  • Támogató szakmai háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Gyönyörű munkahelyi környezet
  • Cégen belüli kedvezményes szálláslehetőség
  • Csapatépítő összejövetelek

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: Esztergom

Várjuk a motivációs leveledet és az önéletrajzodat, bérigény megjelölésével az alább e-mail-címre: