MICE Sales Executive

Forrás: turizmus.com

 2021. június 25. 20:17

Az Anantara New York Palace, 5*-os luxusszálloda MICE Sales Executive munkatársat keres.

Feladatok és felelősségi körök:

  • 24 órán belül teljes körű ajánlat készítése ügyfeleink/partnereink részére, találkozók és rendezvények lebonyolítására, szoros együttműködésben a szálloda más részlegeivel
  • Csoportok és tevékenységek kezelése az SAP-ban
  • A pályázatok és a versenytársak színvonalának nyomon követése
  • Részvétel értékesítési megbeszéléseken, bevételszerző megbeszéléseken, értékesítési hívások kezdeményezése
  • Az ajánlatok rendszeres nyomon követése
  • Új ügyfelek felkutatása, a jó kapcsolat kialakítása és ápolása
  • Helyszíni látogatások előkészítése és lebonyolítása
  • Részvétel a Local Sales Blitz-en
  • Az RFP platformok ismerete
  • A DMC-k, Venue Finderek és PCO-k ismerete a helyi és nemzetközi piacon.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség a turizmus/ vendéglátás területén
  • Legalább 2 éves tapasztalat a 4 és 5 csillagos szállodaiparban kifejezetten értékesítésben

Készségek:

  • Proaktivitás
  • Tervezési és szervezési készség
  • Problémamegoldás és döntéshozatal
  • Ügyfél- és eredményorientáltság
  • Az értékesítési prezentációk kidolgozásában és megtartásában való jártasság
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Pozitív gondolkodásmód
  • Erős regionális ügyfélhálózat
  • Előny a CRM, a Lanyon és a TMS használatában szerzett tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Magas szintű angol nyelvtudás

Amit ajánlunk:

  • Kiváló munkakörnyezet
  • Dinamikus csapat
  • Kiszámítható munka
  • Cafeteria
  • NH University kiváló képzési és (nemzetközi) fejlődési lehetőségek

Amennyiben felkeltettük érdeklődését kérjük küldje el fényképes önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi e-mail-címre: