MICE Sales Manager, Novotel Budapest City

Forrás: turizmus.com

 2019. július 21. 10:05

A Novotel Budapest City & Budapest Congress Center MICE Sales Manager munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Szállás és bankettszolgáltatások értékesítése a MICE-szegmensben
  • MICE-csoportok nyomon követése, adminisztrációja
  • Ügyfélkapcsolatok aktív kezelése
  • Új partnerek felkutatása
  • Kiváló kapcsolatok kialakítása és fenntartása a hazai és nemzetközi partnerekkel

Elvárások:

  • Vendégek iránti szenvedély
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Nyitott, dinamikus, rugalmas személyiség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Hatékony időgazdálkodás
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat Sales/Banquet területen
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • MS Office és Opera alkalmazások magabiztos használata

Amit kínálunk:

  • Professzionális csapat Magyarország legnagyobb és legmodernebb rendezvényhelyszínén
  • Fejlődési lehetőség

Munkaidő:
Teljes munkaidő

Jelentkezni karrieroldalunkon lehetséges, regisztrációt követően az elérhetőségi adatok megadásával, önéletrajz feltöltésével: