MICE Sales Manager, Novotel Budapest City & Budapest Congress Center

Forrás: turizmus.com

 2019. április 04. 16:24

A Novotel Budapest City & Budapest Congress Center MICE Sales Manager munkatársat keres.

Légy részese nemzetközi konferenciák, kongresszusok, céges gálavacsorák, koncertek, előadások megszervezésének Magyarország legnagyobb és legmodernebb rendezvényhelyszínén!

Feladatok:

- Szállás és bankett szolgáltatások értékesítése a MICE szegmensben
- Ügyfélkapcsolatok aktív kezelése
- Új partnerek felkutatása
- Kiváló kapcsolatok kialakítása és fenntartrása a hazai és nemzetközi partnerekkel

Keresett személyiségtípus és elvárt készségek:
- Kiváló kommunikációs készség és vendégközpontú gondolkodás
- Dinamikus, rugalmas személyiség
- Jó problémamegoldó képesség
- Kifogástalan megjelenés
- Szakirányú felsőfokú végzettség
- Min. 3 év szakmai tapasztalat Sales / Banquet területen
- Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
- MS Office és Opera alkalmazások magabiztos használata

Amit kínálunk:
- Kellemes környezetben történő munkavégzés, korrekt feltételek szerint, egy megbízható vállalatnál
- Fejlődési és előrelépési lehetőség
- Színes, változatos munkalehetőség
- Szakmai tréningeken való részvétel

Jelentkezés szakmai önéletrajzzal 2019.04.12-ig az alábbi e-mail címen:

(X)