Mice Sales Manager, Velence

Forrás: turizmus.com

 2019. március 01. 10:24

A Velence Resort & Spa, négycsillagos szálloda munkatársat keres MICE Sales Manager munkakör betöltésére.

Feladatok:
- A szálloda konferencia és rendezvény szolgáltatásainak értékesítése
- Üzleti ajánlatok készítése a MICE lekérésekre, foglalások kezelése, ügyintézése (telefonon és e-mailben)
- Tárgyalások, a szálloda bemutatásának megszervezése és lebonyolítása az ügyfelekkel
- Rendszeres kapcsolattartás az ügyfelekkel és a kiküldött ajánlatok rendszeres utókövetése
- A foglalások pontos nyilvántartása a szálloda Front Office rendszerében
- Folyamatos piacelemzés és konkurenciafigyelés
- Szerződések előkészítése, megkötése az értékesítési igazgató irányítása alatt
- A szerződött üzletek megvalósulásában, aktív kapcsolattartás és támogatás a lebonyolításban
- Szoros együttműködés kialakítása a helyi és külföldi cégekkel, utazási irodákkal és konferencia szervezőkkel
- Kimutatások, statisztikák készítése

Elvárások:
- Szakirányú felsőfokú végzettség
- Hasonló területen szerzett szállodai tapasztalat
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás (egyéb nyelv ismerete előnyt jelent)
- Naprakész számítógépes ismeretek (HostWare rendszer ismerete előny)
- Kitűnő kommunikáció és szervezőképesség
- Kiváló prezentációs készség
- Proaktív szemlélet
- Precíz munkavégzés
- További elvárások: csapatszellem, kreatív és gyors gondolkodás, nagyfokú rugalmasság és stressz tűrő készség

Amit ajánlunk:
- Változatos feladatokkal teli munka
- Fiatal csapat
- Korrekt bérezés és teljesítményarányos motivációs rendszer

Amennyiben felkeltettük érdeklődését magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát, motivációs levelét, bérigényének feltüntetésével az alábbi e-mail címre várjuk:

(X)