MICE Sales Managert keresünk

Forrás: turizmus.com

 2023. február 24. 16:00

A Balaton északi partján lévő, 4*superior szállodánkba várjuk új kollégánkat, ahol fiatalos csapat biztosítja a hátteret. Szívesen látunk, ha már korábban is szerveztél konferenciákat és vállalati rendezvények világa sem ismeretlen számodra.

Főbb feladatok:

  • Árajánlatok, visszaigazolások készítése
  • Ártárgyalások, megbeszélések és háznézések lebonyolítása
  • Szerződéskötés, számlázás előkészítése
  • Beérkező foglalások rögzítése
  • Kapcsolattartás a szálloda részlegeivel, meetingeken való részvétel
  • Potenciális partnerek felkutatása, folyamatos piacelemzés és konkurenciafigyelés, statisztikák, riportok készítése
  • Értékesítéshez tartozó egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • 2-5 éves szállodai tapasztalat
  • Társalgási szintű angol/német nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség
  • Proaktív és professzionális értékesítői szemlélet
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, nyitott személyiség
  • Vendég- és ügyfélközpontú gondolkodás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hostware szállodai szoftver ismerete,
  • Online értékesítési technikák ismerete

Amit kínálunk:

  • Gyönyörű szállodai környezet
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Bejárás/lakhatás támogatás
  • Határozatlan idejű szerződés

Munkaidő: napi 8 óra

Munkavégzés helye: Balaton északi part

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz