MICE Sales Managert keresünk!

Forrás: turizmus.com

 2023. május 15. 18:07

A Novotel Budapest Centrum szálloda keresi kihívást kereső MICE Sales manager kollégáját.

Főbb feladatok:

  • Új ügyfélszerzésben való aktív részvétel, potenciális partnerek felkutatása
  • Árajánlatok, RFP-k készítése
  • Ártárgyalások, megbeszélések és háznézések lebonyolítása, szerződéskötés, számlázás előkészítése
  • Csoportok, foglalások rögzítése, forgatókönyv készítése
  • Kapcsolattartás a szálloda részlegeivel, meetingeken való részvétel
  • Konkurenciafigyelés, statisztikák, riportok készítése
  • Értékesítéshez tartozó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Proaktív és professzionális sales szemlélet
  • Vendég- és ügyfélközpontú gondolkodás
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, nyitott személyiség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Főiskolai végzettség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Opera szállodai szoftver ismerete

Amit kínálunk:

  • Gyönyörű szállodai környezet
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Dolgozói kedvezmények belföldi és külföldi Accor szállodákban
  • Utazási támogatás a törvényben előírtak szerint
  • Hosszú távú munkalehetőség határozatlan idejű szerződéssel

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest, VIII. kerület

Az önéletrajzokat – bérigény megjelölésével – az alábbi e-mail-címen várjuk: